Blog

Responsive tasarım nedir?

Responsive tasarım (Ekrana duyarlı tasarım) günümüz teknolojisine uyum göstermesi için tasarlanan yeni nesil web tasarım yöntemidir.  Artık mobil cihazların son derece yaygın olması internetin bu cihazlara yaygın bir şekilde ulaşması ile eski nesil tasarımlar sadece bilgisayar ekranlarında kolay kullanılabilir hale geldi. Ama artık pek çoğumuz internet için cep telefonu ya da tablet kullanıyoruz. Cep telefonunda ya da tablette … Okumaya devam et Responsive tasarım nedir?

Reklamlar

webtasarimji.com bitcoin ile ödeme almaya başladı.

Bitcoin giderek yaygınlaşıyor. Türkiyede henüz istenen seviyede olmasada bitcoinle ödeme kabul eden firmalar gittikçe artıyor.  Artık web tasarım hizmetleri  için de bitcoin ile ödeme kabul etmeye başlayan bir başka firma da webtasarimji.com oldu. Son zamanların popüler haberlerinden biri de bitcoin haberleri. Bazıları bu kelimeyi belki de ilk defa duyuyor ama bundan sonra epey duyacağınız kesin. Bitcoin merkezi bir otoriteye bağlı olmayan yani … Okumaya devam et webtasarimji.com bitcoin ile ödeme almaya başladı.

web tasarım dahisi Hayırlı Olsun

Sizlerle buluştuğumuz bu ilk yazımızda genel bir açılış konuşması niteliğinde olmasa da web tasarım dünyasına yapılacak tüm katkılar için şimdiden ekibimize ve bize desteğini esirgemeyecek tüm duyarlı web gönüllülerine teşekkür ederiz. Bizi bu yolculukta  yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz. Bu yüzden sonraki yazılar için çalışmaya hemen başlamak için sizlerden müsaade istiyoruz. Tekrar hayırlı uğurlu olması temennilerimiz ile… … Okumaya devam et web tasarım dahisi Hayırlı Olsun